O mně

Kateřina Rosala Lebedová

Pokud hledáte pomoc a nevíte, jak si vybrat správného průvodce, terapeuta či odborníka, dejte na svůj na svůj vnitřní pocit, intuici. Pokud je vám vybraná osoba příjemná a něco vás k ní přitahuje, bude tou pravou.

Nejvíce vám může pomoci ten, kdo si sám prošel něčím podobným, někdo, kdo nemá vědomosti jen načtené z knih, ale má svou osobní zkušenost.

V roce 2008 jsem zažila pocit vyhoření, velmi hluboké deprese, beznaděj, a celkovou apatii k životu. Prožívala jsem něco, co jsem neznala a nevěděla jsem si s tím rady. Nenašla jsem nikoho, kdo by mi poradil. Byla jsem na to zcela sama.

Asi o rok později se mi otevřela cesta k vědomému bytí, dostala jsem šanci a ukázal se mi správný směr, jak z toho ven. Nebyla to cesta jednoduchá ani rychlá, ale jsem za tuto zkušenost velmi vděčná! Jsem ráda, že jsem si tím prošla, stala se ze mě jiná bytost.

Začala jsem se věnovat lidem nejprve skrze masáže všeho druhu. Pozvolna se začalo ukazovat, že kromě fyzické úlevy si klienti odnášejí i úlevu psychickou. Začala jsem tedy více prohlubovat svůj potenciál a objevovala další dary.

Na mé cestě osobního rozvoje jsem prošla mnoha kurzy, semináři, četla knihy s nejrůznějším zaměřením, od psychologie, až po nejrůznější alternativní směry.

Dnes používám nejčastěji svou vlastní metodu ČIP (čisté informační pole), za kterou jsem velmi vděčná nejen já, ale také mí klienti. Praktikuji ji i sama na sobě, ostatně již mnohokrát mi pomohla a stále pomáhá na mé životní cestě. Částečně používám i metodu Kvantování, EFT, čakrový systém a psychologické poznatky.

Jsem tu pro vás

Potřebujete pomoci?

Obraťte se na mě

Kateřina ROSALA Lebedová
Nádražní 90
15000 Praha 5 – Anděl

732 287 877
umeniziit@seznam.cz

FB

Otevírací doba - dle dohody