Časté dotazy

V jakých intervalech Metodu LUMINE doporučujete? Nebo spíše kolikrát je potřeba ji absolvovat, aby se dostavily první výsledky?

V první řadě záleží na tom, v jaké vibraci se klient aktuálně nachází. Pro plné přijímání a tedy i vysokou funkčnost Metody VYLADĚNÍ je třeba nejprve navýšit klientovu vibraci.

C o se týká doby , či délky trvání – pokud se s nějakými problémy potýkáme delší čas, pak to také samozřejmě nějakou dobu trvá, než se informace překódují i na buněčné rovině. Obecně však lze říct, že naše tělo přijme změnu, ať už psychologickou či fyzickou zhruba v průběhu měsíce. Z mé praxe a zkušenosti tedy doporučuji frekvenci návštěv 1 x týdně po dobu jednoho měsíce a následně 1 x za měsíc.

Výsledky přicházejí postupně. Uvolnění a odlehčení cítí člověk ihned po první návštěvě, protože zvednutím vibrace dochází k uvolnění. Ale aby se člověk v té vyšší vibraci udržel, je potřeba dojít k určitým poznáním a pochopením. Pokud klient nepokračuje, jeho vibrace klesá zpět a postupně se vrací na původní úroveň.

Proč nacházím stále stejný typ muže, i když na sobě pracuji a očividně se posouvám dál?

Muži, či všeobecně partneři, jsou „pracovní pomůcka“, a ukazují nám, jak si sami sebe vážíme a máme se rádi.Je dobré najít nějaké pojítko, co mají naši partneři společného tím nám napovídají, kudy by se naše změna měla ubírat. Když toto pochopíme a zpracujeme, není možné, aby se vracely stejné typy partnerů.

Někdy nás může brzdit také lpění na starých a nefunkčních vztazích.Je tedy dobré nejprve opustit starý vztah, aby mohl přijít ten nový.

Proč se mi nedostává vděku od manžela, rodiny, přátel když o všechny pečuji a pomáhám jim. Jak je možné, že nevidí, co pro ně dělám?

Pokud pečujeme o druhé s tím, že očekáváme vděk, pak to není péče, ale obchod. Očekáváme, že mi to druzí vrátí, když pro ně my obětujeme svůj život. To však samozřejmě není v pořádku obětovat se pro druhé. A pak logicky není možné dělat něco na úkor sebe a očekávat odměnu v podobě uznání či vděčnosti od ostatních. Nejprve musíme cítit vděk sami k sobě.

Péče by měla vycházet od srdce z bezpodmínečné lásky. Pečujeme-li o druhé s láskou, pak neočekáváme nic zpět a vrací se nám to v podobě přívalů pozitivní energie, radosti a blaženosti. Když pečujeme ze zištnosti a očekáváme, že z toho něco vytěžíme, přijde vždy jenom zklamání.

Jak se zbavit strachu, nervozity a cítit se v klidu a pohodě?

Strach je naučený zlozvyk. Bojíme se prožít určitou situaci, která před námi stojí a tak cítíme strach. Když si dovolíme ten strach přijmout a vědomě prožít, tak ho transformujeme, pak odchází a opouští nás. Když strach odmítáme, popíráme, tak stále doráží a vytváříme si neustálý konflikt. A strach se stále vrací a roste.

Stále se snažím být dokonalá a perfektní.

Tak to se budete snažit ještě hodně dlouho, neboť dokonalost neexistuje.Buď se přijmu taková, jaká jsem (protože už teď jsem dokonalá bytost), nebo se můžu za dokonalostí celý život honit. Je dobré si ujasnit, co je pro mě v životě důležitější být perfektní a dokonalá, nebo svobodná a šťastná.

Dokonalost svazuje. A navíc je stejně jen úhlem pohledu. To, co je pro někoho dokonalost sama se druhému vůbec nemusí zdát ideální. I zde zkrátka platí, co člověk to názor. Proto je mnohem lepší být spokojený než usilovat o dokonalost.

Už se nechci řídit tím, co mi říkají ostatní. Chci se rozhodovat sama.

Je třeba si nastavit, kdo je pro mě autorita. Pokud jsou pravidla druhých pro mě důležitější než ta má vlastní, tak oni jsou větší autorita než já sama. Když si dovolím mít vlastní pravidla a řídit se jimi, pak jsem pro sebe autoritajá sama.

Je třeba nechat dospět své vnitřní dítě a naučit se nastavovat druhým hranice. Druzí lidé mohou být naší inspirací, ale rozhodovat a zodpovídat bychom měli každý sám za sebe.

Jak moc je náročné pro neutrálního nebo negativního  člověka dostat se na optimistickou vlnu?

Jednoduché to rozhodně není, je zapotřebí velká dávka vytrvalosti. Ale buď hledáme způsoby, jaktoho dosáhnout, nebo hledáme důvody, proč to nejde.

První krok je se rozhodnout, že uděláme maximum, proto, abychom se z negativního pohledu na svět dostali.

Druhý krok je věřit tomu, že se z toho dostaneme. 

Pak následuje opakování manter, které nám zvednou vibraci. Naučíme se meditovat a pak postupně začnemeMetodou VYLADĚNÍ čistit negativní vzorce.

Je pro člověka důležité být optimistou a koukat na věci vždy z pozitivní stránky věci?

Je to velmi dobrý postoj, ale důležitá je zde autenticita. Tedy nenamlouvat si, že je vše stále jen báječné a sluncem zalité. Někdy se nám zkrátka dějí nepříjemné věci a pak je důležité dovolit si i emoce jako je smutek či naštvání. Přece jen žijeme v duálním světě a není dobré odmítat naši druhou stránku.

Je možné pomocí Metody VYLADĚNÍ dosáhnout i splnění přání ve fyzické rovině, nebo se vždy jedná o tu duševní? Například pomocí ní zhubnout?

Tělo a duše jsou dvě neoddělitelné části, takže možné je opravdu vše. Samozřejmě musí být snaha i ze strany klienta – pokud bude na hamburgerech a čekat, že do měsíce zázračně zeštíhlí, tak to se asi nedočká. Ale často může být nadváha psychosomatického původu, kdy se daný člověk „obaluje“ ochrannou vrstvou buď kvůli nějakému zranění z minulosti, nebo špatnému vzorci. A to lze Metodou VYLADĚNÍ rozklíčovat a odstranit.

Lze Metodu VYLADĚNÍ aplikovat i na dětech?

Děti jsou odlitky nás, dospělých. Někdy stačí vyladit rodiče a tato změna se okamžitě odrazí i na dětech. Jinak samy děti reagují vždy na Metodu rychleji a snáze se zharmonizují, což je dáno i jejich vyššími vibracemi. Takže odpověď je – ano, tato metoda je vhodná i pro děti.

Nemohou se mi během sezení „otevřít“ nějaká stará zranění, či zapomenutá traumata?

Ano, mohou, ale vždy jsem při vás a pomohu vám přes tyto „úseky“ bezpečně přejít. Je běžné, že mi klienti u terapií Metodou VYLADĚNÍ pláčou, nebo se naopak z ničeho nic smějí, vše je v pořádku.

Je možné na sezení dorazit i s partnerem? Řešíme totiž společné potíže.

Ano je to možné. Jen první návštěvu by měl vždy absolvovat každý z partnerů samostatně. Je to důležité pro to, aby každý dostal dostatečně velký prostor se plně a svobodně se vyjádřit a nebyl přerušovaný druhým partnerem.

Další návštěvy se už přizpůsobují situaci. A podle ní se rozhodneme, zda je vhodnější pokračovat společně, nebo jednotlivě.

Jsem tu pro vás

Potřebujete pomoci?

Obraťte se na mě

Kateřina ROSALA Lebedová
Nádražní 90
15000 Praha 5 – Anděl

732 287 877
umeniziit@seznam.cz

FB

Otevírací doba - dle dohody